تبلیغات در گوگل

با هوش مصنوعی

ما با ارائه کمپین هایی تبلیغات گوگل با کمک هوش مصنوعی به شما کمک می کنیم تا بتوانید بیشترین بازخورد و تماس را نسبت به هزینه پرداختی خود داشته باشید.

فعال کردن تگ های مناسب جهت استفاده از هوش مصنوعی

طراحی استراتژی بر اساس نوع کسب و کار و شهر فعالیت شما

رساندن امتیاز بهینه سازی کمپین تبلیغات در گوگل به 100 درصد


گوگل ادوردز

ما چگونه تبلیغات شما را مدیریت می کنیم


برای رسیدن به بالاترین بازخورد ما با رساندن امتیاز کمپین شما به 100درصد و همچنین تعریف صحیح نوع کسب و کار شما برای گوگل بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می آوریم.


با کد گزاری صحیح داخل وب سایت شما امکان استفاده از قابلیت "یادگیری ماشین"را فعال می کنیم تا ربات های گوگل با توجه به رفتار کاربران تبلیغ شما را نمایش دهند.

با استفاده از تکنولوژی هایی همانند هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی در تبلیغات گوگل بهترین نتیجه و بالاترین تعداد تماس را با توجه به هزینه درخواستی ، برای شما به ارمغان می آوریم . ما در کمپین های تبلیغات در گوگل از کلیه ابزارها همانند اکستنشن های مفید ، تبلیغات ریتارگتینگ و تبلیغات داینامیک استفاده می کنیم تا بتوانیم به بالاترین نرخ تماس و یا conversion درخواستی شما برسیم.


تعرفه بسته های تبلیغات در گوگل

اکانت گوگل ادز با مدیریت

 

بسته های مختلف بر اساس نیاز شما تعریف شده اند .

(تمام قیمت‌ها با درصد کارمزد محاسبه شده‌اند)

 

قیمت لحظه ای لیر ترکیه: 3,074 تومان


تخفیف

تخفیف های ادزپیام

تخفیف تبلیغات در گوگل
هدیه گوگل
کلیه اکانت های تهیه شده از ادزپیام در پایان ماه اول بسته به میزان مصرف شما تا 100 لیر شارژ اضافه دریافت خواهند کرد
باشگاه مشتریان
با هر مرتبه خرید بسته های تبلیغات در گوگل ،در باشگاه مشتریان تعدادی امتیاز به میزان خرید به شما تعلق می گیرد که در دفعات بعدی خرید می توانید از تخفیف امتیازات برخوردار شوید.
معرفی به دوستان
داخل حساب کاربری شما لینک معرفی به دوستان تبلیغات در گوگل موجود است که شما به راحتی می توانید با کپی کردن لینک و ارسال آن برای دوستان از تخفیف 10 درصدی برخوردار شوید. عملکرد این نوع تخفیف به این صورت است که بعد از ثبت نام و اولین خرید بالای 200 لیر توسط لینکی که شما برای دوستتان فرستاده اید، کد تخفیف 10 درصدی برای شما ارسال می شود که شما مدت یک ماه فرصت دارید تا از این کد در خرید های خود استفاده کنید. این کد فقط برای یک بار استفاده و فقط برای حساب شما کاربرد دارد.

سایر تخصص ها

سایر خدمات ما

 

ما نیاز های شما را می دانیم و با ارائه کلیه خدمات دیجیتال تلاش می کنیم تا کلیه چالش های فضای دیجیتال را برای کسب و کار شما حل کنیم.طراحی
سایت

طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی از جمله تخصص های ما است، اگر هنوز وب سایت ندارید با ما تماس بگیرید.

مطالعه بیشتر

ساخت
اپلیکیشن

اگر ایده خاصی دارید و نیاز به اپلیکیشن موبابل اندروید دارید متخصصان برنامه نویس ما به خوبی می توانند شما را راهنمایی کنند.

مطالعه بیشتر

سئو و
پشتیبانی

بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو یا همان سئو خود را به ما بسپارید تا بالاترین ترافیک را برایتان به ارمغان آوریم.

مطالعه بیشتر

کمپین
360 درجه

با توجه به تجربه و تعداد زیاد نمونه کارها، شما می توانید با خیال راحت کلیه امور تبلیغات دیجیتال خود را به ما بسپارید.

مطالعه بیشتر

مدارک و تخصص های ما


صفر تا صد تبلیغات در گوگل در سال 2022

وقتی که سال ها پیش برای اولین بار قصد راه اندازی یک کمپین تبلیغات در گوگل را داشتم دقیقا سوال هایی مانند سوال های حال شما در ذهنم بود. اون روزها تبلیغات در گوگل فقط یک مفهوم تازه بود و کسی راجع به ظرفیت ها و قابلیت های این سرویس گوگل زیاد اطلاعی نداشت. درسته که این روزها سرویس های دیجیتال مارکتینگ گسترده شده اند و مدارک و دوره های مختلفی برای آموزش این سرویس ها برگزار می شود اما اون سال ها خبری از این آموزشها نبود.

پس باید خودم شروع به مطالعه در مورد تبلیغات در گوگل می کردم و هرچه بیشتر پیش رفتم بیشتر با قابلیت ها و امکانات این سرویس تبلیغاتی آشنا شدم تا آنجا که امروز متخصص راه اندازی کلیه گونه های تبلیغات در گوگل هستم. قصد من از توضیحات این قسمت، آشنایی بیشتر با تبلیغ در گوگل برای افرادی است که به تازگی قصد راه اندازی تبلیغات برای کسب و کار خود را دارند و با این سیستم تبلیغاتی نا آشنا هستند.

رشد قابل ملاحظه محبوبیت گوگل ادوردز

اگر به ترند روز نگاهی کنیم متوجه میشویم که هر ساله به تعداد کسانی که در مورد تبلیغات در گوگل جستجو می کنند اضافه می شود و محبوبیت این سرویس تا زمانی که کسب و کارها به فضای دیجیتال کوچ می کنند ادامه خواهد داشت.

تبلیغات در گوگل چیست؟

اگر بخواهیم تعریف کلی از گوگل ادوردز داشته باشیم باید بگوییم، گوگل ادوردز یک سرویس تبلیغات آنلاین است که توسط گوگل توسعه داده شده تا به کسب و کارها کمک کند دسترسی سریع و مستقیم به مشتری هایشان داشته باشند.

اگر کسی در موتور جستجو گوگل واژه ای را جستجو کند به عنوان مثال "اسباب کشی" ، گوگل لیستی از نتایج را برای شما نمایش می دهد. اما اگر کمی با دقت نگاه کنید متوجه می شوید که قسمت بالایی و پایینی صفحه مربوط به تبلیغات است.

اما گوگل چگونه متوجه می شود کدام تبلیغات را نشان دهد ؟

برای توضیح این مطلب بهتر است اول پلتفرم های مختلف تبلیغات در گوگل را بشناسیم.

گونه های مختلف تبلیغات در گوگل ادوردز

 1. تبلیغات در سرچ گوگل

بیشترین کاربرد تبلیغ در گوگل برای کشور ایران این نوع از تبلیغات است .همانند همان مثال اسباب کشی که گفته شد ، هنگامی که کاربری واژه ای را در گوگل جستجو می کند، لیستی که در بالای نتایج ارگانیک دیده می شود تبلیغات در سرچ می باشد.

فاکتورهای مهم در کمپین تبلیغات در گوگل
 1. هدفگذاری: برای مثال می توان تبلیغات را محدود به یک شهر خاص کرد و یا مخاطبان را محدود به رنج سنی خاص کرد.
 2. کلید واژه ها: لغاتی که تبلیغات در گوگل را برای آن بهینه سازی می کنید.
 3. توضیحات مرتبط با تبلیغ: تبلیغاتی که برای یک واژه خاص ظاهر می شود باید مرتبط باشد به عنوان مثال اگر کسی برای اسباب کشی جستجو کند نباید تبلیغات آهن فروشی را ببیند.
 4. صفحه فرود در وب سایت: صفحه ای که در تبلیغ گوگل بعد از کلیک کردن، کاربر مشاهده می کند باید مرتبط با تبلیغ باشد تا کاربر به راحتی بتواند به مطلبی که می خواهد دسترسی داشته باشد.
 5. نرخ تبدیل: این پارامتر به عوامل زیادی مرتبط است از جمله : تجربه کاربری، میزان مرتبط بودن تبلیغ کیفیت تبلیغ
 6. قیمت گذاری: اگر دو تبلیغ که شرایط مساوی داشته باشند، تبلیغی در گوگل بالاتر نمایش داده می شود که قیمت بیشتری پرداخت کند.
 7. امتیاز کیفیت: امتیاز کیفیت یا همان Quality score به کلیه عوامل بالا بستگی دارد. پس مشاهده می کنید که عوامل تاثیر گذار تکمیل کننده عملکرد خوب کمپین هستند و همه در تبلیغات در گوگل به یکدیگر مرتبط هستند.

در این نوع تبلیغ شما می توانید تبلیغات ویژه زیر را نیز فعال کنید.

 1. تبلیغات تماس تلفنی: این نوع تبلیغات روی گوشی موبایل نمایش داده میشوند و وقتی که کاربر روی آنها کلیک می کند به جای هدایت شدن سمت وب سایت مستقیما با شماره ای که تعریف شده است تماس گرفته می شود.
 2. تبلیغات پویا یا داینامیک: این نوع تبلیغ بیشتر برای وب سایت هایی مناسب است که تعداد صفحات زیادی دارد و صفحات وب سایت به درستی تعریف شده اند. در این نوع تبلیغات در گوگل توضیحات تبلیغ بر اساس جستجو کاربر تغییر می کند.
 3. تبلیغات اپلیکیشن: این تبلیغات مناسب کسب و کارهایی است که اپلیکیشن موبایل دارند و می خواهند کاربران اپ آنها را نصب کنند و از اپلیکیشن آنها استفاده کنند.

شما می توانید برای مثال های بهتر وب سایت thinkwithgoogle.com را مشاهده کنید.

چگونه باید یک کمپین تبلیغات در گوگل را تنظیم کنیم؟

حالا که متوجه شدیم کمپین تبلیغات در گوگل به چه پارامترهایی بستگی دارد وقت آن رسیده تا قدم به قدم راه اندازی کمپین تبلیغ در گوگل را آموزش دهیم.

یک کمپین (campaign) ادوردز شامل مجموعه ای از گروه کلمات است (ad group) که شامل بودجه و سایر تنظیمات است. شما می توانید یک یا چند کمپین گوگل ادز را باهم راه اندازی نمایید.

برای راه اندازی کمپین خود به اکانت گوگل ادز خود وارد شوید بر روز دکمه start now کلیک کنید و با وارد کردن جیمیل و وب سایت خود اولین کمپین تبلیغات در گوگل را راه اندازی نمایید. برای کمپین خود یک نام انتخاب کنید و تنظیمات زیر را اعمال نمایید:

 1. زبان و منطقه: می توانید کشوری که می خواهید تبلیغات شما در آنجا نمایش داده شود را انتخاب کنید همینطور زبان تبلیغ را نیز در این قسمت انتخاب می کنید. گوگل به شما پیشنهاد می کند تا زبانی که میخواهید به مشتریان نمایش دهید را انتخاب کنید.
 2. مناقصه و بودجه: شما در این قسمت می توانید گزینه دستی را انتخاب کنید تا به صورت دستی قیمت مناقصه برای هر کلمه را وارد کنید و یا می توانید از گزینه های اتوماتیک گوگل ادوردز استفاده نمایید. در این قسمت بیشترین مقدار بودجه ای که می خواهید در طول روز خرج کنید را نیز مشخص می کنید. 
 3. دستگاه ها: تبلیغات در گوگل می تواند بر روی هرکدام از وسیله هایی همچون لب تاپ، تبلت و موبایل تنظیم شود. شما حتی می توانید تبلیغات متفاوت روی دستگاه های متفاوت داشته باشید.
 4. اکستنشن ها: این ابزار ها به ما کمک می کنند تا توضیحات بیشتری را به تبلیغ اضافه کنیم تا تبلیغ ، کاملتر به مشتری تحویل داده شود. 
 5. سایر تنظیم ها:  در قسمت های دیگر شما می توانید برای تبلیغات زمانبندی در نظر بگیرید تا مشخص کنید که در چه ساعتی و چه روزهایی تبلیغ به نمایش گذاشته شود.

بهینه سازی کلمات کلیدی برای تبلیغات در گوگل

انتخاب کلمات مناسب مهمترین اصل تبلیغ در گوگل است.شما باید کلمات کلیدی خود را به درستی و هوشمندانه انتخاب کنید تا تبلیغات به مخاطب درست نمایش داده شود. در اینجا چند مطلب برای انتخاب صحیح کلمات کلیدی ذکر می کنیم:

 1. همانند مشتریان فکر کنید: هنگامه که کلمات کلیدی را انتخاب می کنید خیلی مهم است که همانند مشتری فکر کنید. شما باید خودتان را جای مشتری گذارید و دقیقا فکر کنید اگر شما کالایی می خواهید و یا نیاز به خدمات دارید در موتور جستجو چه عبارتی را وارد می کنید.
 2. کلمات کلیدی خاص را پیدا کنید: کلمات کلیدی خاص مرتبط با خدمات خود را پیدا کنید . گوگل برای هر گروه کلمات 5 تا 20 کلمه را پیشنهاد می دهد.
 3. کلمات کلیدی مرتبط را انتخاب کنید: فقط برای کلمات کلیدی مرتبط وارد مناقصه شوید زیرا این دسته از کلمات هستند که برای شما توجیه اقتصادی دارند. گزاره های بلند (Long-tail keywords) برای کمپین تبلیغات در گوگل شما ارزشمند هستند و هرچه این گزاره ها بلند تر و کامل تر باشند بهتر است.
 4. از لغات منفی استفاده کنید: شما باید از لغات منفی (Negative Keywords) نیز استفاده کنید. با اضافه کردن کلمات منفی به کمپین تبلیغات در گوگل در واقع شما به سرویس تبلیغاتی می گویید که تبلیغ شما را برای کسانی که این کلمات را جستجو کرده اند نمایش ندهد. به عنوان مثال اگر می خواهید تبلیغات شما در شهر خاصی نمایش داده نشود اسم شهر را در لیست کلمات منفی وارد می کنید.

علاوه بر این موارد از سرویس  Google’s Keyword Planner نیز استفاده کنید. این سرویس به شما کمک می کند تا بتوانید تعداد کلیکی که هر کلمه می تواند داشته باشد را تخمین بزنید . این موضوع به شما کمک می کند تا مبلغ بالاتری را برای کلمات با جستجو بیشتر پرداخت کنید تا بتوانید کلیک بیشتر و در نتیجه مشتری بیشتر بدست آورید.

09981497982

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟

می خواهید یک حساب کاربری ایجاد کنید؟

09356062105

Call Now Buttonپاسخگو شما هستیم : 09356062105