قوانین و مقررات بهره گیری از خدمات ادزپیام

قوانین و مقررات بهره‌گیری از خدمات ادزپیام

این توافق‌نامه ما بین آژانس بازاریابی ادزپیام یا ادزپیام(به عنوان مجری) و شما (به عنوان مشتری، کارفرما) نوشته شده است. شما به عنوان (مشتری یا کارفرما) با خرید هر یک از خدمات آژانس بازاریابی دیجیتال ادزپیام، این توافق‌نامه را پذیرفته‌اید و طرفین، موظف به رعایت بند‌های موجود در این قرارداد هستند.

قوانین و مقررات مربوط به ارائه خدمات تبلیغات در گوگل

شیوه ارائه خدمات تبلیغات در گوگل: در آژانس بازاریابی دیجیتال ادزپیام به صورت بسته‌های از پیش تعیین شده ارائه می‌گردد. مشتری می‌تواند بسته مورد نیازش را در سایت adspayam.com انتخاب کند، به مرحله پرداخت برود، اطلاعات را به صورت کاملا دقیق وارد کند و پرداخت خود را انجام دهد. در صورتی که مشتری نمی‌توانست به صورت اینترنتی پرداخت خود را انجام دهد و یا به خاطر محدودیت‌های داخل سازمانی نیاز به ارائه فاکتور با ساختار خاصی داشت، می‌بایست خرید خود را در سیستم ثبت کند اما در مرحله پرداخت، شیوه پرداخت را به جای درگاه بانک، «پرداخت به صورت آفلاین» انتخاب کند. سپس آژانس بازاریابی دیجیتال ادزپیام با مشتری تماس می‌گیرد و فاکتور خواسته شده را تولید می‌کند و پس از واریز وجه تبلیغات، تبلیغات مشتری را آغاز می‌کند.

ممنوعیت‌ها: با توجه به تحریم بودن کشور ایران گوگل سخت‌گیری‌های بیشتری را در مورد اکانت‌هایی که از ایران ترافیک قابل توجهی دریافت می‌کنند انجام میدهد. به همین منظور تمام اکانت‌هایی که توسط ادزپیام ساخته می‌شوند چه به صورت بدون مدیریت و چه به صورت همراه با مدیریت ملزم هستند قوانین زیر را رعایت کنند و در صورت عدم رعایت اکانت بسته شده و وجه عودت داده نمی‌شود:

  • استفاده از دامنه دات آی آر ممنوع است
  • استفاده از ایمیل تکراری که در اکانت‌هایی که پیش از این ساسپند شده یا دچار مشکل شده اند ممنوع است
  • اضافه کردن شماره تماس ایران به هر شکلی و با هر روشی

کپن‌های هدیه گوگل: این کپن‌ها به صورت مستقیم از طرف گوگل در اختیار ما قرار داده می‌شوند. در نتیجه ادزپیام مسئولیتی در مورد میزان هدیه یا تعلق یا عدم تعلق پروموشن به هر اکانت ندارد. این کپن‌ها در زمان ساخت اکانت شما به اکانت شما به صورت خودکار اضافه می‌شوند و به مدت ۳۱ روز فرصت دارید حداقل تا سقف مشخص شده مصرف کنید تا اعتبار هدیه را دریافت کنید. در صورت تغییر رویه گوگل در ارائه کپن هدیه و پروموشن، ادزپیام مسئولیتی را نمی‌پذیرد.

کدهای تخفیف: آژانس بازاریابی دیجیتال ادزپیام ممکن است به جهت توسعه بازار خود و یا جلب رضایت بیشتر مشتریان، کدهای تخفیفی در سیستم خود در نظر بگیرد. این کدها به دو صورت عمومی و خصوصی ارائه می‌شوند. در صورتی که کد از طریق ایمیل‌های گروهی، شبکه‌های اجتماعی، نمایشگاه‌ها، رسانه‌ها و شیوه‌هایی که صرفا در اختیار یک شخص خاص قرار نگرفته باشد، مشتری می‌تواند آن را در اختیار دیگر افراد هم قرار دهد. اما در صورتی که کد به صورت خصوصی برای مشتری ایجاد شده باشد، فقط و فقط مشتری می‌تواند از آن کد بهره بگیرد. در صورت به اشتراک‌گذاری کدهای خصوصی، آژانس ادزپیام مختار است که سرویس ارائه شده به مشتری را قطع کند.

پروسه ارائه خدمات: پس از انجام خرید و واریز هزینه، در صورتی که اطلاعات اولیه تبلیغ توسط مشتری ارسال شده باشد، تبلیغات در اسرع فرصت راه‌اندازی و اجرا می‌شوند. اما در صورتی که اطلاعات اولیه تبلیغات کامل نباشد و یا مشکلی در وب‌سایت ذکر شده وجود داشته باشد، همکاران ادزپیام با کارفرما تماس می‌گیرند و موارد مربوطه را به اطلاع او می‌رسانند.

اکانت‌های اختصاصی: در اکانت‌های اختصاصی مدیریت و بهینه‌سازی تبلیغات صرفا به عهده مشتریان است و آژانس ادزپیام هیچ مسئولیتی در مورد این مسئله ندارد. گرچه ممکن است همکاران ما در ابتدای کار به مشتریان اکانت اختصاصی کمک کنند اما وظیفه آنها نیست. این اکانت‌ها با پیش‌فرض این که مشتری اطلاعات کافی در مورد ساخت و مدیریت تبلیغات ادوردز را دارد ارائه می‌شوند.

ساسپند شدن اکانت‌ها: در صورتی که اکانت گوگل ادروزد مشتری بنا به دلایل مالی ساسپند شود، مسئولیت باز کردن آن یا ایجاد اکانت جدید و یا عودت وجه برعهده ادزپیام است. اما در صورتی که بنا به دلایل دیگری (نقض قوانین گوگل) اکانت ساسپند شود، ادزپیام باز هم تمامی تلاش خود را برای پس گرفتن وجه از گوگل به کار می‌گیرد ولی بازگشت وجه ریالی به مشتری، پس از عودت وجه توسط گوگل انجام می‌شود.

محرمانگی اطلاعات: ادزپیام به هیچ‌عنوان اطلاعات شخصی شما (شماره تماس و ایمیل) و اطلاعات کسب‌وکار شما (پسوردها، وضعیت کمپین‌ها و اطلاعات خصوصی کسب و کار شما) را با دیگر افراد به اشتراک نمی‌گذارد.

پروتکل‌های ارتباطی: ادزپیام صرفا از طریق داشبورد پشتیبانی و تلفن با مشتریان خود در ارتباط است. خواهشمندیم که حتما درخواست‌های پشتیبانی از طریق داشبورد پشتیبانی ثبت شوند و یا به صورت تلفنی مورد بحث قرار گیرند.

ساعات کاری: ساعت کاری آژانس ادزپیام شنبه  الی پنج‌شنبه از ساعت ۹ الی ۲۱ است. گرچه زمان حضور همکاران در آژانس از ۹ الی ۱۹ است؛ اما در ادامه روز از طریق سیستم تیکتینگ، چت آنلاین و البته تلفن (با دایورت شدن روی اولین همکار در دسترس) پاسخ‌گوی شما هستیم.

شارژ اکانت: شارژ اکانت در ساعات کاری از ساعت ۹ صبح الی ۲۲ شب با فاصله زمانی ۵ دقیقه الی ۴ ساعت انجام می‌شود. ضمنا در روزهای غیرکاری و تعطیل ممکن است شارژ اکانت‌ها با فاصله بیشتری انجام شود.

قیمت خدمات: قیمت خدمات ادزپیام در صفحات سایت نوشته شده است. در صورتی که مشتری سفارش خود را ثبت و پرداخت کند، ادزپیام ملزم است که رقم شارژ خریداری شده را تقدیم مشتری کند. در نتیجه مشتری نباید نگران بروز بودن یا نبودن قیمت‌های روی سایت باشد چون همیشه بروز هستند.

احراز هویت: ادزپیام ممکن است برای جلوگیری از تقلب و یا سوءاستفاده از کارت‌های بانکی و درگاه‌های پرداخت، اسکن کارت ملی و کارت بانکی‌ای که با آن از ادزپیام خرید می‌کنید را درخواست کند. این اطلاعات از طریق ایمیل برای خرید اول دریافت خواهد شد. یا ممکن است ادزپیام از کاربر بخواهد که مبلغ ناچیزی از طریق اینترنت بانک، پایا کند تا احراز هویت وی راحت‌تر انجام شود.

رفع مسئولیت در مورد میزان مصرف بودجه روزانه: گوگل به‌خود اجازه می‌دهد تا مبلغ ۲ برابر بودجه روزانه را مصرف کند. گرچه این رقم در صورتی که در تمامی ماه مثلا بودجه روزانه شما ۵۰۰ لیر باشد، بیشتر از ۵۰۰ لیر ضرب در ۳۰.۴ (میانگین روزهای ماه در طی سال) که ۱۵.۲۰۰ لیر است، نمی‌شود و باقی مصرف به حساب شما به عنوان Overdelivery برمی‌گردد. ادزپیام می‌تواند با نصب اسکریپتی جلوی این اتفاق را بگیرد اما به‌هیچ عنوان مسئولیتی در این زمینه ندارد.

عدم نقض قوانین گوگل توسط ادزپیام برای کارفرما: ادزپیام به‌عنوان مجری و در تبلیغات مدیریت شده، قوانین گوگل را در مدیریت و ایجاد تبلیغات نقض نخواهد کرد. به‌طور مثال ادزپیام شماره تلفن را در متن تبلیغ نمی‌گذارد بلکه به‌صورت Call Extension اضافه می‌کند (به دلیل رد شدن دوره‌ای تبلیغات و احتمال ساسپند شدن به خاطر Circumventing Systems Policy).

عدم ارائه سرویس به برخی سایت‌ها: ادزپیام تبلیغات مربوط به شرط‌بندی، پیش‌بینی فوتبال، قمار و هرچیزی که با قوانین جمهوری اسلامی ایران و گوگل منافات داشته باشد را انجام نمی‌دهد و این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که در صورت مشاهده و سوءاستفاده از خدمات (به خصوص اکانت اختصاصی)، دسترسی کاربر به اکانتش را فورا لغو کند و وجه واریز شده توسط ایشان را به همان حسابی که با او خرید کرده است بازگرداند.

لغو (کنسل کردن) اکانت‌های غیرفعال پس از ۶ ماه: آژانس ادزپیام این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که اکانت گوگل ادز مشتریانی که پس از گذشت ۶ ماه شارژ نداشته و غیرفعال بوده‌اند را لغو کند. این مسئله برای جلوگیری از پر شدن سقف اکانت‌های ساخته شده توسط ادزپیام خواهد بود.

ممکن است این سند به صورت مداوم و در صورت نیاز به‌روز شود. لذا قبل از ثبت خرید خود، حتما این صفحه را مطالعه کنید.

09981497982

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟

می خواهید یک حساب کاربری ایجاد کنید؟

09356062105